nakliyepark

Şehirlerarası Nakliyat’da Değirmencioğlu Nakliyat Farkı

firmaLogoDEĞİRMENCİOĞLU NAKLİYAT İLE ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT GÜVENİ  

İstanbul Maltepe’de Önder İnalkaç tarafından kurulmuş olan Değirmencioğlu Nakliyat 2014 -2015 yılları arasında Şehirlerarası nakliyat ve Şehirler arası parça eşya taşımacılığı alanında kendinden epey bir söz etirmiş bir firma olmaktadır.

Şehirler Arası nakliyat, eskiden ciddi zorluklara neden
olan ve eşyaların çok büyük hasarlar gördüğü ve hatta kullanılamaz hale geldiği bir taşıma şeklidir. Fakat günümüzde, bu konuda çok en iyi bir firma olmayı hedefleyen Değirmencioğlu Nakliyat sürekli yenilenen iş yelpazesi ile adından sıkça bahsetmiştir.

Değirmencioğlu Nakliyat ile anlaşarak  en  kısa sürede eşyalarınızın toplanıp büyük bir özen ile taşınmasını sağlayabilirsiniz ..İlk başta firma istediğiniz şehrin mesafesi ve kilometresini göze alarak size bir fiyat tarifesi çıkaracaktır. Bu fiyat tarifesi sonucunda sizinle bir anlaşma yapılır ise eşyalarınızın ne kadar olduğu, hangi araç ile çalışılacağı yada asansör kurulup kurulmayacağı konusunda tatbik yapılmaktadır. Bu tatbik sonrasında, istenilen gün ve saatte evinize gelerek eşyalarınız bu işte kaliteli bir ekip tarafından de monte edilecek ve sonrasında da asansör yardımı ile taşınacaktır. Özellikle kurulacak olan asansörün ne kadar kaliteli olduğu ve sorun yaratmaması konusunu görüşmeniz gerekecektir. Bu görüşmeleri yaptıktan sonra kolaylık ile taşınabilirisniz. Genellikle taşıma yapılan araçlar özel bir sistem ile takip edilmektedir. Bu sistem ile aracın nerde olduğunuz ne kadar hızla gittiğinin bile bilgisini alabilecek ve bu sayede gayaracgorselet güvenli bir şekilde eşyalarınızı gönderebileceksiniz. Firma yetkili kişisi ile sürekli irtibat halinde olacağınız gibi buradan da bilgi alabilirsiniz. Şehirler arası nakliyat, gayet zorlu bir işlem olduğu için mutlaka bu işi iyi bilen kişilerden yardım almak ve o firmalarla taşıma işlemi yapmak çok önemlidir.

Siz de eğer ki şehirler arası nakliye yaptırmak istiyor iseniz bu hususlara dikkat etmeli eşyalarınızın hiç hasar görmeden söylenilen saatte orda olmasını sağlamalısınız. Değirmencioğlu Nakliyat tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınmakta olup sizi ve eşyalarınız güvence altına almaktadır. İmzaladığınız sözleşme içerisinde bu sigorta ile de ilgili bilgiler yer alacaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Merkez : Bağlarbaşı Mah. Sakızağacı Sok.. No:33 Güneysu İş Merkezi  Maltepe
Telefon : +90 216 589 24 01
Müşteri Hizmetleri :  +90 533 484 77 06
Mail : info@degirmencioglunakliyat.com.tr
Merkez : Mecidiyeköy Profilo işmerkezi No:10 – 5 Şişli
Telefon : +90 212 272 32 42
Müşteri Hizmetleri :  +90 535 541 77 58
Mail : info@degirmencioglunakliyat.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir